Güngören Reklam, Gaziosmanpaşa Reklam, Alibeyköy Reklam, Sultangazi Reklam, Arnavutköy Reklam, İkitelli Reklam, Giyimkent Reklam, Yeşilpınar Reklam, Rami Reklam, Bayrampaşa Reklam, İstoç Reklam, Esentepe Reklam, Küçükköy Reklam, Gazimahallesi Reklam, Esenler Reklam,

ARAÇ GİYDİRME'DE KAMPANYA !!!

Çok Uygun Fiyatlarla araç giydirme kampayası iletişim için: Müşteri Temsilcisi : +90 501 212 78 17

ARAÇ GİYDİRME`NİN ÖNEMİ

Günümüzde gazete, televizyon, radyo, internet reklamları dışında AÇIKHAVA REKLAMcılığının yeri tartışılmaz bir hal almış olup araç giydirme gezgin reklam olamsı ve ucuz maliyeti nedeniyle en çok tercih edilen reklam çeşitlerinden biri olmuştur. Küçük, orta ve büyük ölçekli tüm firmalarıntanıtımı ve yeni ürün tanıtımında en çok tercih ettiği yöntemdir.

ARAÇ GİYDİRME`DE DİKKAT EDİLCEK HUSUSLAR

Araç giydirme başından sonuna kadar koordineli ve organize çalışılması gereken bir iştir. Ölçülerin doğru alınması ile başlayan Araç Giydirme işlemi, firmanıza ve aracınıza uygun tasarımın yapılması ve Araç Giydirme işlemine uygun düz veya Cast folyoya aracın özelliğine göre kaliteli baskı ile devam eder. Baskının bitiminden itibaren 24 saat kurumaya bırakılması folyonun üzerindeki solvent baskının kuruması ile uygulama işlemine geçilir.

KALİTELİ BİR ARAÇ GİYDİRME İÇİN ALTIN KURALLAR

Araç kaplama yapılmadan önce özellikle uygulanacak aracın temiz ve kuru olaması şarttır. Giydirme işleminin kapalı alanda yapılması ve oda sıcaklığında uygu lanması uygulamanın sağlıklı olabilmesi için gereklidir. Araç kaplamada en sorunlu bölgeler olan kanal fitil ve oluklar özel solisyonla temizlenip uygulama ondan sonra yapılmalıdır. Araç giydirmenin sağlıklı olamsı için bu yapılan işlemlerin dışında aracın boyası ve kaportasının düzgünlüğü büyük önem taşır. Çürük kaporta aşırı yıpranmış ve orjinal olmayan boya aracın yapımından sonra kalkmalara neden olacağı gibi söküm işlemindede aracın boyasınada zarar verebilir vebu gibi durumlarda garanti kapsamı dışındadır.

ARAÇ GİYDİRME FİYATLARI.

Araç Giydirme Anahtar Kelimeleri:
Gaziosmanpaşa Araç Giydirme, Sultangazi Araç Giydirme, Esenler Otobüs Giydirme, Arnavutköy Araç Giydirme, Güneşli Araç Giydirme, Bayrampaşa Araç Giydirme, İkitelli Araç Giydirme, Küçükköy Araç Giydirme, Esenler Araç Giydirme, Topçular Araç Giydirme, Bağcılar Araç Giydirme, İstoç Araç Giydirme, Giyimkent Araç Giydirme, Tekstilkent Araç Giydirme, Hadımköy Araç Giydirme, Güngören Araç Giydirme, Başakşehir Oto Kaplama, Fatih Araç Giydirme, Masko Araç Giydirme, Otobüs Etiket, Araç Folyo Kesim, Başakşehir Araç Üzerine Reklam, İkitelli Sanayii Araç Giydirme, İkitelli Araç Kapı Logo Kesim, İkitelli Araç Etiket Baskı, Başakşehir Sanayii Araç Giydirme, İkitelli/ Başakşehir Pazarlama Araç Kapı Logo, İkitelli org Sanayi Araç Giydirme, İstoç Araç Etiket Baskı.

Araç Giydirme