Güngören Reklam, Gaziosmanpaşa Reklam, Alibeyköy Reklam, Sultangazi Reklam, Arnavutköy Reklam, İkitelli Reklam, Giyimkent Reklam, Yeşilpınar Reklam, Rami Reklam, Bayrampaşa Reklam, İstoç Reklam, Esentepe Reklam, Küçükköy Reklam, Gazimahallesi Reklam, Esenler Reklam,

DI-NOC™ otomobillerin dış panellerini dekore etmek amacı ile tasarlanmıştır, bu sebeple açık hava koşulları, aşınma ve yırtılmaya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Tasarımcıların vazgeçilmezleri arasına giren DI-NOC™ bu özellikleri ile Günay Reklam kaplamalarına yeni bir soluk getirmekte, farklı bir bakış açısı yaratmaktadır.

500 ün üzerinde farklı desen ve renk seçeneği bulunan 3M Di-Noc Film ile istenilen her türlü yüzeyde ahşap, metalik, karbon, deri gibi görüntüler kolayca sağlanabilir ve 6 yıl gibi uzun bir süre bu görünüm korunabilir.

Eşsiz Comply Teknolojisi


DI-NOC™ Folyo Serisi eşsiz 3M Comply™ Teknolojisi Sistemine Sahiptir. Yapışkanın alt yüzeyinde yer alan hava kabarcıkları, hava çıkışını ve böylece folyonun yüzeye daha kolay ve hızlı uygulanmasını sağlar.

Araç kaplatmanın dayanıklılık süresi ne kadardır?


Araç kaplamanın kalitesinde malzeme tercihi ve işçilik en önemli etkenlerdir. Fark tasarım, araç kaplamada tartışmasız tek tercih edilecek ürün tipi olan Cast Folyo kullanmaktadır. Bu malzemenin diğer folyolardan farkı ince olmasından dolayı çabuk deforme olmaması ve esneterek yapıştırdığımız yüzeyden kalkmamasıdır. Bu tarz kaliteli folyoda malzeme garanti süresi seçeceğiniz markaya göre 5-10 sene arasında değişmektedir.

Uzun süreli kullanımlarda,ucuz olması sebebiyle düz yüzey folyosu hususi araçlarda tercih edilmemelidir. Bu folyo esnekliğinin az olması ve cast folyo gibi bombeli yüzeylere yapışamamasından dolayı, bir süre sonra kalkma yapacaktır, hem araçta istenilen görselliğe ulaşılamayacak,hemde araçta tekrar işlem yapılacağından maliyet daha fazla olacaktır.Oto Cam Filmi


Oto Cam Film uygulaması artık kişiler için lüksten ziyade bir ihtiyaç olmuştur. Cam Filmi yaptırmak için herkesin farklı nedenleri var ama ortak olarak aracın şık bir görünüme kavuşması. Tabi bu şık görünümün birden fazla seçeneği var. Bunları sayarsak en belirgin özellikler açık ton , orta ton ve koyu ton oto cam filimleri En sık kullanılan ton ise orta tonlardır. Bildiğiniz gibi cam filmi uygulaması yasak olarak kabul edildiği için orta ton cam filmi güvenlik ekiplerini rahatsız etmemektedir.Anahtar Kelimeler:

Sultangazi Araç Tavan Kaplama, Gaziosmanpaşa Araç Tavan Kaplama, Yeşilpınar Araç Tavan Kaplama, Topkapı Araç Tavan Kaplama, İkitelli Araç Tavan Kaplama, Merter Araç Tavan Kaplama, Yenibosna Araç Tavan Kaplama, Esenler Araç Tavan Kaplama, Bayrampaşa Araç Tavan Kaplama, Arnavutköy Araç Tavan Kaplama, Alibeyköy Araç Tavan Kaplama, Sultangazi Araç Modifiye, Gaziosmanpaşa Araç Modifiye, Yeşilpınar Araç Modifiye, Topkapı Araç Modifiye, İkitelli Araç Modifiye, Merter Araç Modifiye, Yenibosna Araç Modifiye, Esenler Araç Modifiye, Bayrampaşa Araç Modifiye, Arnavutköy Araç Modifiye, Alibeyköy Araç Modifiye, Esenler Taksi Kaplama, Gaziosmanpaşa Taksi Kaplama, Bayrampaşa Taksi Kaplama, İkitelli Taksi Kaplama,

Araç Tavan kaplama, Araç Kaput Kaplama,