Güngören Reklam, Gaziosmanpaşa Reklam, Alibeyköy Reklam, Sultangazi Reklam, Arnavutköy Reklam, İkitelli Reklam, Giyimkent Reklam, Yeşilpınar Reklam, Rami Reklam, Bayrampaşa Reklam, İstoç Reklam, Esentepe Reklam, Küçükköy Reklam, Gazimahallesi Reklam, Esenler Reklam,

Duvar Üzerine Reklam Uygulamaları

İç duvarlar için bitkisel boyalı folyo baskı üzeri uygulamalar
Şirket giriş bölümleri için iç duvar uygulamaları
Duvar içi reklam uygulamaları
Eviniz için zengin göresellik sağlayacak uygulamalar

Dijital Baskı Ofis ve Ev Dekarasyonu

son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan ofis ve ev dekarasyonu için kullanılan folyo
uygulamaları, değişik şekillerde uygulanabilir. Kısaca ofis evlerinizin dekarasyonu için dijital baskı ve folyo uygulamaları şu şekilde başlıklandırılabilir, 1) Plotter kesim folyo uygulamaları (Plotter kesim makinaları ile şekillendirilen folyolar) 2) İç mekan, folyo üzeri dijital baskılar (Üzerinde dijital baskı olan folyoların elde kesildiği uygulamalar)

Plotter kesim folyo uygulamaları

1) Plotter kesim folyo uygulamaları : Plotter kesim folyo uygulamaları genel olarak tek renk
folyolar üzerinde dijital baskı olmadan yani sadece ofis, ev dekarasyonunuza uygun olarak seçtiğiniz renkten oluşur. Bu tip folyo uygulamalarının içinde işçilik maliyeti minumum seviyededir. Dekube adı verilen kesim işini folyo plotter kesim makinası üstlenir. Folyo kesim plotter makinaları dijital ortamda verilen kordinatları okur ve o koordinatlar üzerinde ucundaki hassas bıçakla kesimi gerçekleştirir. Daha çok sade dokorasyonlara uygulanan plotter kesim folyo uygulamalarında, vektör adı verilen kesim koordinatları belli olan terch. edilir.

İç mekan, folyo üzeri dijital baskılar

Bir çok ev ve ofiste dekarosyona uygun olarak kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. İç mekan, folyo üzeri dijital baskılar elde kesim tekniği ileuygulanır. İstenilen her obje, fotogra, görüntü birebir renkleriyle folyo üzerine dijital baskı tekniği ile basılır. Daha sonra uygulamaya gösellik katmak amacıyla elde kretuvar aracılığıyla kesimi gerçekleştirir sınırsız görsel uygulamalarına açık olan bu dijital baskı tekniğini ofis dekarasyonlarınızda kurumsal görsellerinize, ev dekarasyonlarında ise mobilyanızın renklerine veya hoşunuza giden herhangi bir ofis ve ev dekarasyonlarınızda, arkası yapışkan folyo, sticker folyo özelliği olan tek renge sahip olan folyoları daha önceden belirlediğiniz yerlere isterseniz kediniz yapıştırabilirsiniz, isterseniz dijital baskı sektörü hakkında tecrübe sahibi olan profesyonel kişilere uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

Gaziosmanpaşa Poster Afiş Baskı, Alibeyköy Dijital Poster Baskı, Sultangazi Poster Baskı, Arnavutköy Afiş Etiket Baskı, Bayrampaşa Duvar Kagıdı Poster Baskı, Başakşehir Duvar Kagıdı Baskı, Esenler Dijital Poster Duvar Kagıdı Baskı, Bağcılar Ofis Duvar Kagıdı Baskı, İstoç Ofis Duvar Poster Afiş Baskı, Giyimkent Poster Afiş Baskı, Tekstilkent Duvar Ofis İçi Poster Baskı, Başakşehir Ofis Duvarı Üzerine Baskı, Hastane İç Mekan Baskı, İkitelli Organize Sanayii Duvar Üzerine Baskı, Ofis İçin Duvar Üzerine Baskı, Anaokulu Duvar Afiş PosterDuvar Kagıdı Baskı, Anaokulu Duvar Üzerine Resimler, Anaokulu Cam Giydirmeleri, Anaokulu Duvar Tasarımları ve Uygulamaları, Duvar Üzerine reklam, İç Mekan Baskı, Duvara Baskı, Başakşehir afiş Poster Baskı, İkitelli / Başakşehir Poster Afiş Baskıları, Fason Poster Baskı, İkitelli Fason Afiş Baskı

Duvar Üzerine Baskı Uygulamaları