Güngören Reklam, Gaziosmanpaşa Reklam, Alibeyköy Reklam, Sultangazi Reklam, Arnavutköy Reklam, İkitelli Reklam, Giyimkent Reklam, Yeşilpınar Reklam, Rami Reklam, Bayrampaşa Reklam, İstoç Reklam, Esentepe Reklam, Küçükköy Reklam, Gazimahallesi Reklam, Esenler Reklam,

15 senelik tecrübe birikimi ile kurulduğu günden bu yana pazardaki güvenilir konumunu sürdüren ve dünyadaki yenilikleri takip eden Günay Reklam, bu gelişmelere bağlı olarak yıllar içerisinde yapısını pazarın gerekliliklerine göre şekillendirmiştir.

Günay Reklam, müşterilerine sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan bir firmadır. Daha önceleri bünyesinde vermiş olduğu hizmetleri baz alarak oluşturduğu yapıyı pazarın gerekliliklerine göre şekillendirerek, 2010 yılında sektör odaklı yaklaşım ile çalışmaya başlamıştır.

Günay Reklam, zamanında teslimat prensibi ve toplam kalite anlayışından ödün vermeden, siz müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmektedir. Bu amacını gerçekleştirmek için makina parkurunu en ileri teknolojiye sahip ekipmanlarla yenilemektedir. Böylece kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek zamana karşı olan yarışta güven ve destek sağlamaktadır.

Proje Özeti

Başarılı bir proje için kısa ve anlaşılır bir proje özeti projeye başlamadan önce yapılması gereken en temel ve en önemli detaylardan biridir. Doğru bir proje özeti ile hedefler doğru bir şekilde belirlenir. Bu sayede minimum zaman ve bütçe kullanılarak hedefe daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Projeye yön vermeden önce projenin tüm detayları masaya yatırılır, gerekli kaynaklar belirlenir, minimum ve maksimum oranlar göz önüne alınarak bütçe hesaplamaları yapılır. Günay Reklam yöneticisi projeyi tüm yönleri ile yönetecektir. Projenin pazarlama, bütçe ve teslim süresi aşamasındaki proje hedeflerini sizinle beraber oluşturacaktır.

Günay Reklam pazarlama aşamasında tecrübelerinden yola çıkarak sizi sektörünüzde olmak istediğiniz konuma uygun olarak, sizinle birlikte istediğiniz hedef kitleyi yakalayabilmek için tüm ekibi ile yaratıcılığını kullanır. Belirlenecek bütçe sonucunda projeye ayıracağınız minimum bütçe ile maksimum sonuçlar almayı hedefleriz. Kaynaklarımızıbu yönde kullanırız. Zaman bizim için en az bütçe kadar değerlidir. Doğru proje özeti sayesinde kaynaklarımızı ve kaynaklarınızı doğru kullanarak size verdiğimiz teslim süresine her zaman sadık kalırız.

Günay Reklam Hizmetleri