Güngören Reklam, Gaziosmanpaşa Reklam, Alibeyköy Reklam, Sultangazi Reklam, Arnavutköy Reklam, İkitelli Reklam, Giyimkent Reklam, Yeşilpınar Reklam, Rami Reklam, Bayrampaşa Reklam, İstoç Reklam, Esentepe Reklam, Küçükköy Reklam, Gazimahallesi Reklam, Esenler Reklam,

Günay Reklam Matbaa Hizmetleri

Günay Reklam Matbaa Hizmetlerini Sultangazi ve Arnavutköy`de Hizmet Vermektedir. Sultangazi Matbaa, Arnavutköy Matbaa, Giyimkent Matbaa, Merkezinde El İlanı, Magnet, Diplomat Zarf, Kartvizit, Basımıyla Hizmet Vermektedir.


Broşür, EL İlanı

Broşür ; Firmanızı veya Firmanıza Ait Bir Ürünü Tanıtan, Bilgi Veren, Kampanya, Promosyon vb. Yenilikleri Duyuran Görselliği olup Pratik Oluşu Nedeniyele de En Çok Tercih Edilen Matbaa Ürünlerinden Biridir. Tanıtımda etkili, Buna Nazaran Maliyet Bakımından da Uygun Olması, Günümüzde En Sık Başvurulan Matbaa Ürünü Olmasını Sağlamıştır. İşletme Çok Sınırlı Bir BütÇeyle, akılcı ve Hedeflenen Nokta İçin Doğru tasarlanmış bir broşürle hedef kitlesi üzerinde yoğun etki elde edebilir. Elden dağıtım, stand üzeri dağıtım, posta yoluyla dağıtım, gazete anlaşmaları kanalıyla dağıtım vb. şekilde birçok dağıtım şekli kullanılabilir.


Magnet

Magnet, firmaların isim, ünvan, logo, adres, telefon bilgilerini veya yapılan işle ilgili görsellerini içeren, müşteri ile irtibat sağlama amaçlı kullandıkları bir matbaa ürünüdür. Bazı metal yüzeylere ve buzdolabı üzerine mıknatıs özelliği sayesinde zehmetsizce tutturulabilen bir yapısı vardır. Magnet kalınlıkları mikron olarak olarak ifade edilmektedir. Yaygın olarak 40 mikron kullanılmaktadır. Matbaada ofset baskı makinalarıyla basımı yapılabilmektedir. Magnetler firmaların müşteri portföyüne yeni müşteriler ekleme veya oluşturdukları müşteri porföylerinin kalıcılığını sağlama noktasında önemli bir işleve sahiptir. Genellikle ev ve işyerlerine paket servis yapan gıda firmalarınca kullanımı yaygındır. Bu ürünü kullanan işletmelere, kartvizitten daha ziyade magnete önem vermeleri önerilmekte ve magneti olabildiğince fazla müşterisine ulaştırmaları tavsiye edilmektedir. Bloknotlu magnet, damlalı magnet gibi farklı eklentilerle de üretilmektedir. Magnetlerin farklı alanlarda da kullanımı artmaktadır. Bunlarda bazıları; magnetli davetiye, magnet nikah şekeri olup bunun dışında araçlar üzerine reklam panosu olarak kullanılması da işlevlerinden birisidir.


Kartvizit

Kartvizit, ticari hayatta firmanız veya şahsınızın muhatabınıza tanıtımında oluşturulan ilk temas aracı olan matbaa ürünüdür. İnsan ilişkilerinde de geçerli olan; ilk sekiz-on saniye içerisindeki etkileşim bağlamında, karşı tarafa verilmesi istenen imajın oluşturulmasında önemli bir işleve sahiptir. Ayrıca bu özelliğinin dışında satış aracı unsuru olarak da ek bir faydası vardır. Bu ve benzeri sebeplerle kartvizit basımı konusunda titiz bir tavır takınılmasında fayda vardır. Kullanılan kartvizit kağıtları, kartvizitin tasarımı, kartvizitte istenen ekstra işçilik ve kartviziti basacak olan matbaa özellikleri bu konuda dikkat edilebilecek unsurlardan birkaçıdır. Kartvizit baskıları konusunda firmamız size kalite/maliyet noktasında iki seçenekli basım şekli sunmaktadır:


Antetli Kağıt

Antetli kağıtlar, işletmelerin şirket içi departmanları veya diğer işletmelerle arasındaki yazışma, fiyat teklifi verme, bilgilendirme gibi işler için kullandıkları ve üzerinde firma ünvanı, logosu, adresi ve telefon bilgilerinin bulunduğu A4 ebadındaki basılı matbaa ürünlerinden biridir. Kurumsal kimliğin önemli parçalarından biridir. Antetli kağıtlar, matbaa basımı aşamasında tek renkten dört renge kadar üretim seçeneği sunan ürünlerdir.


Zarf

Zarf en çok kullanılan matbaa ürünlerinden biridir. Zarflar, müşterilerinize vereceğiniz çeşitli evraklarınızı, yazışmalarınızı, faturalarınızı içine koyarak kullanabileceğiniz firmanızın dış dünyaya yansıyan yüzüdür. Kurumsal kimliğin önemli bir parçasıdır. Çeşitli zarf türleri vardır. Bu zarflar kullanım amaçlarına göre çeşitlenmektedir. Bunlar; diplomat zarflar, buklet zarflar, torba zarflar, CD zarfları, davetiye zarfları, mektup zarfları, dosya zarfları, hava kabarcıklı zarflar, röntgen zarfları ve özel zarflardır. Matbaa baskıları zarfların çeşitlerine göre değişiklik gösterir.

Anahtar Kelimeler:

, Gazi mahallesi Matbaa, Cebeci Matbaa, Beşyüzevler Matbaa, Küçükköy Matbaa, Sanko Sanayii Matbaa, Avizeciler Matbaa, Tekstilkent Matbaa, Arnavutköy Matbaa,

Metal Etiket