Güngören Reklam, Gaziosmanpaşa Reklam, Alibeyköy Reklam, Sultangazi Reklam, Arnavutköy Reklam, İkitelli Reklam, Giyimkent Reklam, Yeşilpınar Reklam, Rami Reklam, Bayrampaşa Reklam, İstoç Reklam, Esentepe Reklam, Küçükköy Reklam, Gazimahallesi Reklam, Esenler Reklam,

TABELADA KAMPANYA !!!

Çok Uygun Fiyatlarla tabela kampanyası iletişim için: Müşteri Temsilcisi : +90 501 212 78 17

Tabela Hizmetleri

Açık hava Reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, Günay Reklam `ın son noktaya kadar takip ederek Müşterileri doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefe ulaşmak için, Günay Reklam bütün teknolojileri yakından takip eder. Günay Reklam Tabelada, geçmişten gelen bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef Seçmiştir.

Kurumsal Müşterilerin istedikleri hedef kitleye çok kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaşmak isteyen kurumlar için çok çeşitli Tabela seçenekleri sunuyor. Malzeme seçeneklerini 3m ve oracal vb. ürünleri seçerek işin sürekliliğinden yana olmayı kendimize Hedef Seçmiştir.

Tabelanın önemi;

Tabelalar sizin kurumsal kimliğiniz ortaya koyan öncelikli ürünlerdir. Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak belli eden unsur sizin tabelanızdır.

Box/3-Dimensional Burcu;

Firmanızın Kurumsal İşaretleri binaya yerleştirilir veya bir sütun üzerinde görüntülenir olsun işinizin imzası. İşaretler 2 ya da 3-boyutlu form, ışıklı veya ışıksız herikisinin kombinasyonu yapılabilir. Seçim sizin. Biz kurumsal kimlik işaretini gelişmiş oldugunu kolayca okunabilir sağlamaktayız işaret kutularını ve 2-boyutlu işaretler ve 3- boyutlu tasarım seçeneklirini müşteriye en iyi şekilde sunmaktayız.

3-Boyutlu İşaretler;

Her türlü bina cephe `sine görüntü sağlayarak, ışıklı ve ışıksız veya her ikisinin kombinasyonu olabilir. Çarpıcı ve çok renk, ışıklı tabelalar duvara sağlamlık için dayanıklı konstrüksiyon üzerine alüminyum kasa yapılır. Aydınlatma sayesinde biz de işaretinin bir hologram ışık oluşturabiliriz. Çoğu ışıksız 3-D işaretler, akrilik alüminyum veya PCV kabartma yapılır. Her ikiside ışıklı ve ışıksız duvara veya arka panelde 3-D doğrudan monte edilebilir Kombinasyon ve grafikler sonsuzdur.

Anahtar Kelimeler:

Gaziosmanpaşa Tabela, Sultangazi Tabela, Giyimkent Tabela, Masko Tabela, Yeşilpınar Tabela, Esenler Tabela, Arnavutköy Yol Tabelası, Beşyüzevler Tabela, Bayrampaşa Tabela, Gaziosmanpaşa Tabelacı, Sultangazi Tabela, Giyimkent Tabela, Masko Tabela, Yeşilpınar Tabela, Esenler Tabela, Arnavutköy Tabela, Beşyüzevler Tabela, Bayrampaşa Tabela, 3ds Max Tabela, 3boyutlu Tabela Render, Esentepe Yol Tabelası

Tabelacı / Tabela İmalatı Hizmetleri

Strafor Köpük 2 boyutlu Görünümlü Harf

Altın Ayna Kompozit

Florasanlı Alüminyum Kasa Tabela

Pleksi Harf Kesim Tabela